Fighters 4 Right Thing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klanové omluvenky

Goto down

Klanové omluvenky Empty Klanové omluvenky

Příspěvek pro Excites Fri Sep 27, 2013 10:09 am

Zde prosím uvádějte svou případnou dlouhodobější neúčast
Excites
Excites
Admin

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 27. 09. 13

https://f4rt.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Klanové omluvenky Empty Omluva

Příspěvek pro Anonymní Thu Jan 02, 2014 11:50 pm

Omlouvám se celému Klanu,

Již nějakou tu dobu jsem se díval po novém klanu z následujících důvodů ...

Když mě verboval Excites do klanu tak psal že roty se budou skládat o víkendu atd. - mě lákali hlavně ty roty se kterými jsem byl z počátku spokojený  protože se opravdu skládali, po čase to hodně opadlo a s příchodem Týmových Bitev, které mě vážně neberou, to upadlo téměř úplně. V klanu už se nepíše že se něco skládá, jen se rozešlou pozvánky (nejčastěji týmovky) když vám chybí hráč. Já nejsem zrovna komunikativní člověk takže nemám důvod chodit na TS pokud se nic neděje jen abych poslouchal druhé jak se o něčem baví.

Každopádně před příchodem Týmových Bitev jsem byl spokojený s klanem a stále si myslím že je Perspektivní, ale osobně jsem sledoval poslední dobou spíš stagnující úpadek aktivity, aspoň co se týče vypisování v Klanovém chatu ohledně nějakého skládání týmů pro Roty nebo i těch Týmů.

S přáním přesné mušky a spousty vyhraných bitev se s vámi loučím a třeba se někdy ještě potkáme ve hře Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru